Jump to content
Sign in to follow this  
Rorsek

[HUN] Alliance oldal

Recommended Posts

Sziasztok!

Horda oldalban már van egy magyar guild (Pannonia), viszont szeretném, ha alli oldalban is lenne egy nagyobb magyar társaság egy helye. Ha érdekel a dolog és szeretnél csatlakozni, akkor keress meg in-game vagy írj ide.

In-game nevem: Sztropy

Jó gamet!

Helló.   engem érdekelne az ally oldal.  

A fő gondom az hogy  telepítettem a játékot és szerver választásnál  véletlen a test szerver lett ki választva, és  nem tudok  másik szervert választani ebben kérnék segítséget  föl raktam  másodjára is a játékot  de szerver  választást be sem adta. kérlek segíts ha tudsz 

melyik szerverren vagy?  

lehet valahogy uninstalálni a játékot ? vagy  szervert  választani újra ? 

elérhetőségem. [email protected]

On 10.02.2017 at 11:30 AM, krisztyan said:

Helló.   engem érdekelne az ally oldal.  

A fő gondom az hogy  telepítettem a játékot és szerver választásnál  véletlen a test szerver lett ki választva, és  nem tudok  másik szervert választani ebben kérnék segítséget  föl raktam  másodjára is a játékot  de szerver  választást be sem adta. kérlek segíts ha tudsz 

melyik szerverren vagy?  

lehet valahogy uninstalálni a játékot ? vagy  szervert  választani újra ? 

elérhetőségem. [email protected]

Szia.

1)Create an account

2)Download the client

3) Edit the content of the file realmlist.wtf to:
set realmlist logon.elysium-project.org

4)Play!

5) Jatekon belul ahol valasztod a karaktert, jobboldalt felul van a change realm menu es ott tudod kivalasztani hogy melyik szerveren akarsz jatszani

Meg mindig szivesen latunk minden magyar jatekost!

Gyertek legyunk minel tobben. Nagyon jo kozosseg van, a legkisebbtol a legnagyobbik es segitunk mindenben.

Irjatok mailt vagy ingame uzenetet Pistaba nak

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Nighthaven szerveren ally oldalon van-e egyáltalán magyar guild? Mindenképpen vanilla szerveren maradnék, ezért érdekel, hogy hol van még valami. PVE

Köszönöm!

Edited by telky

On 2017. 11. 19. at 4:40 PM, telky said:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Nighthaven szerveren ally oldalon van-e egyáltalán magyar guild? Mindenképpen vanilla szerveren maradnék, ezért érdekel, hogy hol van még valami. PVE

Köszönöm!

Szia!

Igen van, Hungarikum néven fut, viszonylag sok online játékossal. Mindenkinek van meghívási joga, bárkinek írhatsz akit éppen a Who tabon megtalálsz.

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy ha új jelszót szeretnék kreálni de emailt nem kapom meg akkor kihez forduljak ? :) 

Üdv Ally oldalon keresek Magyar Guildet vagy csapatot. In game próbáltam ráírni Pistaba-ra és mindenkire aki itt meg van jelölve, de senki nincs fent. Próbáltam levelet is küldeni de azt írta hogy ismeretlen a címzett. Léteznek még Magyarok Elysium-on (Nighthaven)?

A fentebb említett guildre rákerestem az esti órákban és a délutáni időszakban, de egy emberen kívül nem látam több aktív tagot.

Ettől függetlenül akinek lenne kedve a közös játékhoz, mókához, az keressen engem nyugodtan. Alli oldalon Thuralyan néven megtalál, de jobb, ha itt fórumon jelez, vagy dob egy in-game mail-t, mivel munka miatt nem minden nap tudok gép előtt ülni.

Edited by zerw