• Announcements

• Alright

Rules for International Section - please read before posting   04/12/2017

This sub-forum is for non-English speakers to communicate in their native languages. Any game-related topics are allowed, meaning you can recruit for your guild, advertise PuG runs, PvP premades or raids, or just discuss the server and World of Warcraft in whatever language you wish.   Having said that, this is not a place for off-topic debates or spam and such threads will be removed. The usual forum rules apply as well. Please report any and all rule breakers to the staff - you can always send me a PM - and we'll handle it.
Sign in to follow this  
Rorsek

[HUN] Alliance oldal

7 posts in this topic

Sziasztok!

Horda oldalban már van egy magyar guild (Pannonia), viszont szeretném, ha alli oldalban is lenne egy nagyobb magyar társaság egy helye. Ha érdekel a dolog és szeretnél csatlakozni, akkor keress meg in-game vagy írj ide.

In-game nevem: Sztropy

Jó gamet!

Helló.   engem érdekelne az ally oldal.  

A fő gondom az hogy  telepítettem a játékot és szerver választásnál  véletlen a test szerver lett ki választva, és  nem tudok  másik szervert választani ebben kérnék segítséget  föl raktam  másodjára is a játékot  de szerver  választást be sem adta. kérlek segíts ha tudsz 

melyik szerverren vagy?  

lehet valahogy uninstalálni a játékot ? vagy  szervert  választani újra ? 

elérhetőségem. [email protected]

On 10.02.2017 at 11:30 AM, krisztyan said:

Helló.   engem érdekelne az ally oldal.  

A fő gondom az hogy  telepítettem a játékot és szerver választásnál  véletlen a test szerver lett ki választva, és  nem tudok  másik szervert választani ebben kérnék segítséget  föl raktam  másodjára is a játékot  de szerver  választást be sem adta. kérlek segíts ha tudsz 

melyik szerverren vagy?  

lehet valahogy uninstalálni a játékot ? vagy  szervert  választani újra ? 

elérhetőségem. [email protected]

Szia.

1)Create an account

2)Download the client

3) Edit the content of the file realmlist.wtf to:
set realmlist logon.elysium-project.org

4)Play!

5) Jatekon belul ahol valasztod a karaktert, jobboldalt felul van a change realm menu es ott tudod kivalasztani hogy melyik szerveren akarsz jatszani

Vagyunk!  Elysium Guild Name "UNICUM" . Kuldj egy ingame uzit Pistaba nak es felveszunk

Elysium Guild Name "UNICUM" . Kuldj egy ingame uzit, vagy kuldj egy levelet Pistaba nak es felveszunk

Meg mindig szivesen latunk minden magyar jatekost!

Gyertek legyunk minel tobben. Nagyon jo kozosseg van, a legkisebbtol a legnagyobbik es segitunk mindenben.

Irjatok mailt vagy ingame uzenetet Pistaba nak